براساس قیمت:
بر اساس برند
بر اساس کیفیت
دسته‌های محصولات
……. در اینجا حرفه ای شوید!

نمایش 1 - 24 کالا از 28

baby monitor

مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد
پیجر تصویری: پیجر تصویری یکی از امن‌ترین وسایل برای تأمین امنیت نوزاد است که از دو قسمت تشکیل شده است. یک دوربین که در اتاق کودک قرار می‌گیرد و یک مانیتور که در اختیار والدین است. کیفیت تصویر بالا، دید در شب و زوم اتوماتیک از مزایای این وسیله‌اند. این پیجر معمولاً به LEDهای هشدار مجهز است.
یکی از توصیه‌های مهم روان‌شناسان کودک، جداکردن جا خواب فرزندان از پدر و مادر در همان ماه‌های اولیه است. این کار، کار چندان راحتی نیست و نیازمند اقدامات امنیتی کافی است. یکی از این اقدامات نصب مانیتور و پیجر اتاق کودک است.پیجر صوتی: پیجر صوتی یکی دیگر از baby monitorهای باکیفیت موجود در بازار است که قابلیت ضبط و انتقال صدا را دارد و تا حد زیادی شبیه واکی‌تاکی است. بعضی مدل‌های این وسیله قابلیت تولید نور در شب و حتی پخش کردن لالایی دارند. این وسیله هم دو قسمت دارد که یکی در اتاق کودک و یکی نزد والدین است. با داشتن یک همچین دستگاهی می‌توانید کودکتان را چک کند و در صورت شنیدن صدای مشکوک اوضاع را بررسی کنید.

· دوربین: دوربین اتاق کودک یک وسیله‌ی عالی برای باخبر بودن از اوضاع همیشگی فرزندتان در اتاق‌خواب است. این وسیله به دوربین دید در شب هم مجهز است. با داشتن یک دوربین باکیفیت متصل به گوشی می‌توانید با خیال راحت در آشپزخانه باشید و مطمئن باشید فرزندتان در اتاق خودش بازی می‌کند.
این نوع دستگاه‌ها برای کسانی که پرستار کودک دارند هم ضروری‌اند. تنوع این دستگاه‌ها و امکاناتی که در اختیار کاربر می‌گذارند متنوع هستند و هرکسی می‌تواند متناسب با نیازش از میان آن‌ها انتخاب کند.گزینه‌های مختلفی برای کنترل اتاق کودک و نوزاد وجود دارد که سطوح مختلفی از امنیت را در اختیار شما می‌گذارند. در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

مقایسه ( 0 مورد )